Konya spotçu

Konya Umut Spot Hakkımızda

İkinci El Eşya Alan Yerler

Konya Eren Spot Kimdir? Hakkımızda

Uzun yıllardır ikinci el eşya alım satım ve spot eşya sektöründe aktif rol üstlenen firmamız Konya Eren Spot hakkımızda size bilgi vermek isteriz. Faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

İkinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizi tercih eden, güvenen herkese hakkımızda bilgi veriyor, titizlikle hizmet ediyor, satmak istedikleri eşyalarını istedikleri gün maksimum fiyattan satın alıyoruz. Verdiğimiz hizmeti Konya’nın her ilçesine aynı standartta ulaştırabiliyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyoruz.

Google veya farklı bir arama motoru üzerinden ikinci el eşya alanlar kimler, nerededir, nasıl alım yaparlar ve fiyatlandırma kriterleri neler şeklinde pek çok arama yapılıyor. Çünkü insanlar eşyalarını satacakları, evlerine, iş yerlerine, dükkan veya depolarına davet edecekleri firmanın güvenilir, işini bilen, tecrübeli bir ekibi olsun istiyor. Konya Eren Spot olarak yılların verdiği deneyimle bizden beklediğiniz hizmetin tam karşılığını veriyor, size zahmet vermeden, kötü sürprizler yaşatmadan alım yapıyoruz.

2.el beyaz eşyabuzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, klima, elektronik eşya, laptop, iphone, Apple ürünleri, koltuk takımı, bahçe mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, antika alabildiğimiz eşyaların bazılarıdır. Elbette hepsini buraya yazmamız mümkün değil sizin eşyanız farklı olabilir bu yüzden bize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

0539 654 7183 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir, 2.el eşya fiyatları hakkında bilgi alabilir, satış yapabilir, öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bu numaramızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını hemen göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü tüm Konya genelinde hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

 

Misyonumuz; toplumumuzda ikinci el eşya satma ve 2.el eşya kullanma kültürünü yaygınlaştırarak insanları konuyla ilgili bilgilendirmek ve kendilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

 

Vizyonumuz

 

Vizyonumuz; internet mağazacılığı ile tüm Türkiye geneline 2.el eşya ulaştırabilme noktasına gelip toplumumuzdaki kullanılmış eşya kültürünü geliştirmektir.

iletişim

WhatsApp Ara