Uzun ve yorucu bir iş gününün ardından evimize gitmek için dört gözle bekleriz. Çünkü evimiz konfor alanımızdır ve huzuru, rahatlığı evimizde bulmak isteriz. Oturduğumuz koltuk, izlediğimiz televizyon, kullandığımız buzdolabı… Kendi zevkimize ve rahatlık anlayışımıza göre döşeriz. Bu konforu yaratırken işin maddi boyutu oldukça önemli bir paya sahiptir. Yüksek fiyatlara alındığında evimiz bizim için hala rahatlama yeri midir? Kafamızın içinde dolanıp duran ödemeler, burayı konfor alanı olmaktan çıkarabilir. Bu durumda yapmanız gereken aynı sağlamlıkta, aynı temizlikte, aynı görünümde başka bir eşya alımı yapabilir miyim? Elbette, bu mümkün. İster ikinci el isterse spot olarak bu eşyaları temin edebileceğiniz güvenilir bir firma mevcut: Konya Spotçu Eren. Firma bünyemizde ikinci el ya da spot olarak alabileceğiniz beyaz eşyalar, büro mobilyaları, ev mobilyaları mevcut. Ya da elinizin altında kullanmak istemediğiniz eşyalarınız da olabilir. Bu konuda da telefon ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Nakliye araçlarımız ile bulunduğunuz noktadan eşyalarınızı alıyor, piyasa değerindeki fiyatını ödüyoruz. Konya ikinci el eşya konusunda gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz firmamızı, sevdiklerinize referans göstereceğinizden kuşkumuz yok. 

 

İkinci El Eşyanın Avantajları 

  • Fiyatların uygun olması, alacağınız üründen kar sağlamanıza katkı sağlıyor. Aile bütçeniz bu durumdan olumlu olarak etkileniyor. 
  • Alışverişinizde gereksiz para harcama yapmanızı engelliyor. İster spot isterseniz ikinci el eşya alım-satımı yapın, aynı ürüne daha az ödeme yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda kullanmak istemediğiniz eşyaların da satımına yardımcı oluyor. 
  • Eşya alımı bir tüketim unsurudur. Sizler spot ya da ikinci el eşya piyasasından alışveriş yaptığınızda kararında bir tüketim yapmış oluyorsunuz. Bu hem aile bütçesine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. 
  • Bir eşyaya daha ekonomik bir ödeme yaparak hem kendinize hem ailenize daha farklı aktiviteler yapma imkanı sunmuş oluyorsunuz. Yaptığınız tasarruflu alışveriş, başka bir ihtiyacınızı karşılamanıza olanak sağlıyor. 

 

Konya Spotçu Eren firması olarak bizler, sizlerin bu avantajlardan yararlanabilmesi için çalışmaktayız. İhtiyaçlarınızın tespitini yaptıktan sonra bizler bir telefon mesafesi uzağınızdayız. Evinizin ya da iş yerinizin konforunu, uygun ve tasarruflu bir biçimde dizayn etmek niyetindeyseniz sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir