Tüm tüketiciler eşya alacakları zaman en kalitesini almak ister. Ancak burada yanlış bilinen bir doğru vardır. En kaliteli olan en pahalı olan değildir. Pahalı olduğu zaman en iyi ürünü almışız hissi oluşur fakat bu çok yanlış kanıdır. En iyisi, en pahalısını aldım, diye düşünürken daha elinize ulaşır ulaşmaz bazen bozuk bir eşya ile karşılaşabilirsiniz. Bu sizin için bir hayal kırıklığı oluşturmakla kalmaz bir de üstüne iade, teknik servis ve bolca iletişim trafiği yaşamınıza sebep olur. Konya Spotçu Eren firması bu algının değişmesi için hizmet sunmaktadır. Spot ya da ikinci el eşya anlayışınızın değişeceği bir ürün ve hizmet kalitesi ile karşı karşıyasınız. Bu konuda işini severek yapan ekibimiz, ürün kalitemiz ve sizlerle kurduğumuz içten diyalog sayesinde güvenle çalışabileceğinizin garantisini vermekteyiz. 

İkinci el eşya veya spot ürün kullanılamayacak ürün demek değildir. Spot ürün, satıcı bayiden çok daha ucuza alabileceğiniz sıfır, paketi açılmamış ürün demektir. İkinci el eşya olarak piyasaya sürülen ürünler ise neredeyse hiç kullanılmamış ya da çok temiz bir biçimde kullanılmış ürünlerdir. Firmamız bunun güvencesini sizlere sunmaktadır. Eğer üründe küçük de olsa bir deformasyon mevcutsa bunu da tüm samimiyeti ile sizlerle paylaşmaktadır. Burada siz değerli müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda hareket etmekteyiz. Çünkü sizlerin güvenini kazanmak ürün satışından çok daha önem arz etmektedir. 

 

Kimler Spot & İkinci El Eşya Tercih Eder? 

İnsanlar gelişen teknoloji ve sosyal medya ağı ile her konuda bilgi sahibi olabilmektedirler. İkinci el eşya ürün piyasası da bunların aracılığı ile hızla yaygınlaşmaktadır. İnsanlar bilinçli bir tüketici olma yolunda ilerlerken toplumun her kesiminden bu yönde ilgi artmaktadır. İşin yalnızca maddi kısmı değil fazla olan tüketimi de azaltma yönü bulunmaktadır. Eğer yaşadığımız dünyada daha kaliteli bir yaşam arzu ediyorsak geri dönüşümlü eşyaları tercih etmek durumundayız. Bunu da bizlere Spot ve ikinci el eşya piyasası sunmaktadır. Bu yönde bir girişiminiz olması halinde Konya Spotçu Eren firması olarak bizler, elimizden gelen desteği göstermeye hazırız. A’dan Z’ye tüm ikinci el ya da spot beyaz eşya, ofis-büro mobilyaları, genç odaları, kafe-restoran mobilyaları, oturma grupları gibi pek çok üründe alım-satım gerçekleştirmekteyiz. Maksadımız, hem dünyayı yaşanabilir kılmak ve siz kıymetli müşterilerimize güvenli hizmet sunmaktır. Tüm bu hizmetlerimizden haberdar olmak için sizleri mağazamıza bekliyoruz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir